اینترنت یکی از موثرترین اختراعات انسان بوده که باعث پیشرفت بشریت در زمینه های مختلف، و ورود آن به دنیای اطلاعاتی شده است. وجود اینترنت تغییرات زیادی در زندگی انسان به وجود آورده، یکی از بزرگ ترین تغییراتی که ایجاد کرده در زمینه اقتصاد بوده است. داشتن تبادلات و تجارت بین المللی یکی از خواسته های انسان هاست، اما برخی از قوانین و زیر ساخت های دولتی و بانکی کشور ها مانع این کار می شوند. از دیگر مسائلی که باعث شده تا تبادلات بین المللی نتوانند ارتقا یابند، مشکلات اینترنتی است که سرعت گسترش تجارت را کاهش داده اند. امروزه مفاهیمی مانند ارز های دیجیتال و پرفکت مانی در زمینه اقتصاد روی کار آمدند که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

ارز دیجیتال یا (کریپتو کارنسی) ترکیبی از اینترنت و اقتصاد است که از امنیت بالایی نیز برخوردار است. فیزیکی نبودن ارز های دیجیتال باعث شده تا هیچ دولتی ضمانتی برای نگهداری آن ها نداشته باشند که از معایب این ارزها محسوب می شود. ارزهای دیجیتال مجازی هستند، پس باید از امکانی مجازی برای ذخیره و نگهداری ارز ها استفاده کرد. کیف پول های ارز دیجیتال همان امکان مجازی هستند که می توانند به شما کمک کنند. داشتن این امکان یکی دیگر از مزایای ارز دیجیتال است.

 بیشتر بخوانید: تفاوت ارزدیجیتال و پرفکت مانی چیست؟

مهم ترین مزیت های پرفکت مانی برای ارز های دیجیتال

همان طور که می دانید، پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که باعث راحت تر شدن تبادلات مالی بین المللی می شود. تفاوتی که بین ارز های دیجیتال و پرفکت مانی وجود دارد این است که کریپتو کارنسی مانند یک سهام بورسی است، که سود زیادی داشته و افراد کم تری از آن برای تبادلات مالی استفاده می کنند. پرفکت مانی با ابداع مکانی برای ذخیره سازی اطلاعات که همان کیف پول است، بیش از یک میانجی مالی محسوب می شود. پرفکت مانی باعث شد تا ارز هایی ماند دلار در کنار ارز های دیجیتال قرار گیرند.

با استفاده از کیف پول پرفکت مانی می توانید امکاناتی مانند، ذخیره همه دارایی ها در یک مکان و تبدیل آن ها، که از مزیت های این کیف پول است برخوردار شوید. همچنین می توانید با دارایی های داخل کیف پولتان، ارز دیجیتال خریداری کنید. پرفکت مانی تغییرات کمتری نسبت به ارز های دیجیتال دارد و می توانید با استفاده از ووچر پرفکت مانی اکانت خود را شارژ کنید. بنابر این خرید ارز های دیجیتال از طریق پرفکت مانی را می توان روشی معقول دانست، زیرا در امنیت کامل و به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

مزیت های استفاده از پرفکت مانی

  • ذخیره دارایی ها در حساب کاربری با امنیت بالا و دریافت سود به صورت ماهیانه
  • انتقال ارزها به صورت آنلاین
  • خرید کالا و خدمات از سایت های خارجی و کسب و کار های اینترنتی
  • دریافت ارز به صورت دلار و یورو
  • خرید ارز های دیجیتال مانند بیت کوین

بیشتر بخوانید: پرفکت مانی و کاربردهای آن 

سخن پایانی

همان طور که در ابتدای مقاله در این باره گفته شد، استفاده از اینترنت جهان را به سمت پیشرفت های زیادی هدایت کرد. پیشرفت تکنولوژی باعث شد تا مردم به تکنولوژی های جدید عادت کنند و نبودن آن ها برایشان مشکل ساز باشد. با اختراع پول، اقتصاد با اولین تغییر و دگرگونی خود روبرو شد. دومین انقلاب اساسی در زمینه اقتصاد زمانی بود که ارز های دیجیتال روی کار آمدند. پس در عصر اقتصادی امروزی، نفع اساسی در استفاده از پرفکت مانی کرپتوکارنسی ها و ... است.