جهت ورود به سامانه شارژ حساب پرفکت مانی کلیک کنید

 

خیلی از کاربران نمی دانند که برخی از شرکت های ایرانی، به صورت مستقیم فعالیت های مربوط به شارژ پرفکت مانی را انجام می دهند. شما برای استفاده از خدمات شرکت پرفکت مانی، حتما نباید ووچر تهیه کنید و با استفاده از کد ووچر فعالیت های مد نظر خود را انجام دهید. حال این سوال برای اکثر کاربران به وجود می آید که بهترین راه موجود برای شارژ پرفکت مانی کدام است و آیا شارژ پرفکت مانی به صورت مستقیم بازدهی بالا تری برای ما دارد؟ برای مشاهده پاسخ به این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: فروش پرفکت مانی

شرایط ساخت یک حساب در پرفکت مانی

شرایط پرفکت مانی برای ایجاد حساب، اصلا شرایط پیچیده و سخت گیرانه ای نیست. این شرکت که یک شرکت مستقر در سوییس به حساب می آید، هنوز تحریمی را بر علیه کاربران ایرانی اعمال نکرده است. به همین علت، شما با خیال راحت می توانید از خدمات آن استفاده کنید. البته که برای دسترسی به وب سایت این بانک بین المللی شما همچنان باید از نرم افزار های تغییر آی پی استفاده کنید. ساخت این حساب کاملا رایگان بوده و به صورت اینترنتی صورت می گیرد. شارژ پرفکت مانی بر روی همه حساب های ایجاد شده در این شرکت امکان پذیر است.

یعنی فرقی ندارد که شما یک حساب وریفای شده دارید یا نه، فقط شما باید یک عدد حساب داشته باشید. برای افتتاح حساب در این بانک بین المللی، شما باید فرم های اینترنتی مربوطه را پر کنید و یک رمز عبور خوب و قوی برای خود انتخاب نمایید. به همین سادگی فعالیت های مربوط به افتتاح حساب پرفکت مانی به اتمام رسیده است. هنگامی که حساب شما ایجاد شد، شما آماده شارژ پرفکت مانی هستید. البته، شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که شارژ پرفکت مانی فقط باید از طریق بهترین و معتبر ترین مراکز فعال در این زمینه صورت گیرد. در غیر این صورت، شما از نظر مالی به مشکل برخورد می کنید.

شارژ پرفکت مانی

بیشتر بخوانید: خرید پرفکت مانی ارزان

شرایط شارژ پرفکت مانی

همانطور که در قسمت قبل هم به این مسئله اشاره کردیم، فرقی ندارد که شما از چه طریقی حساب خود را شارژ کنید. در هر صورت بدون شرایط و قانون می توانید حساب خود را شارژ کنید. برای شارژ حساب پرفکت مانی، شما فقط باید یک عدد حساب معمولی یا وریفای شده داشته باشید. به همین راحتی شما می توانید نسبت به شارژ پرفکت مانی اقدام نمایید. البته، میان کاربرانی وریفای شده و کاربران معمولی یک تفاوت بزرگ وجود دارد. این تفاوت مربوط به کارمزد است.

در هنگام شارژ حساب یا استفاده از ووچر، شرکت پرفکت مانی یک درصد از هزینه کل را برداشت می کند. این برداشت به عنوان کارمزد بوده و شما باید آن را پرداخت کنید. معمولا حساب های معمولی میزان کارمزد بالا تری در مقایسه با سایر حساب های پرفکت مانی دارند. برای شارژ پرفکت مانی شما باید به نوع حساب خود دقت کنید و دقیقا مبلغی که نیاز دارید را دریافت کنید. برای وریفای کردن حساب هم شما می توانید به صفحه مربوطه وب سایت پرفکت مانی مراجعه کنید و شرایط انجام این کار را مطالعه نمایید.

شارژ پرفکت مانی بهتر است یا خرید ووچر پرفکت مانی؟

این سوال برای خیلی از کاربران به وجود می آید. مطمئنا هم شارژ پرفکت مانی و هم خرید ووچر پرفکت مانی مزایای خاص خود را دارند. ولی برای شارژ مستقیم، دیگر شما کد ووچر را دریافت نمی کنید. شما شماره حساب پرفکت مانی خود را در اختیار شرکت مد نظر قرار می دهید و تیم فنی شرکت هم حساب شما را شارژ می کنند. برای اقدام نسبت به شارژ پرفکت مانی، شما باید مطمئن شوید که در حال استفاده از خدمات بهترین و قوی ترین تیم های ایرانی هستید. چرا که فقط بهترین و قوی ترین ها می توانند خدمات مربوط به این زمینه را بدون مشکلی اعمال نمایند. جالب است بدانید که این شرکت ها به گونه ای فعالیت می کنند تا نیاز های مشتریان را به طور کامل رفع نمایند.

هنگامی که شما حساب خود را به صورت مستقیم شارژ کنید، در هنگام تبدیل شارژ حساب به ووچر یا در هنگام خرید باید کارمزد شرکت پرفکت مانی را پرداخت کنید. به همین علت هم شما باید محاسبات خود را دقیق انجام دهید تا با هیچ مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشوید. اکثر کاربران ترجیح می دهند تا ووچر را به صورت مستقیم مورد استفاده قرار دهند ولی خیلی از مواقع شارژ پرفکت مانی بازدهی بیشتری برای کاربران خواهد دارد. پس شما باید در انتخاب خود دقت کنید تا با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید.

جهت ورود به سامانه شارژ حساب پرفکت مانی کلیک کنید

شارژ پرفکت مانی

بیشتر بخوانید: سایت ووچر پرفکت مانی

بهترین راه موجود برای شارژ پرفکت مانی

اگر شما هم قصد خرید ووچر پرفکت مانی را دارید و یا اینکه به شارژ حساب پرفکت مانی علاقه نشان می دهید، همیشه باید به دنبال استفاده از بهترین و قوی ترین تیم های فعال در این زمینه باشید تا با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. مطمئنا در حال حاضر راه های بسیار زیادی برای انجام این کار وجود دارد که هر کدام از این راه ها و روش ها نیز یک سری ویژگی های خاص و منحصر به فرد دارند. اگر شما هم به دنبال بهترین نماینده پرفکت مانی در ایران هستید تا فعالیت های مربوط به شارژ حساب پرفکت مانی را انجام دهید، هم اکنون از تیم پرفکت فا استفاده کنید.

پرفکت فا قوی ترین و معتبر ترین نمایندگی شرکت پرفکت مانی در ایران به حساب می آید. همه خدمات ارائه شده در تیم پرفکت فا با بهترین رده قیمتی و پایین ترین میزان کارمزد به دست مشتریان می رسد. جالب است بدانید که پرفکت فا چند سال سابقه در زمینه ارائه خدمات مربوط به پرفکت مانی داشته و در هر ساعت از شبانه روز نیاز مشتریان را رفع می کند. پروسه ایجاد ووچر و ارسال آن برای مشتری توسط پرفکت فا کاملا اتوماتیک انجام شده و هوش مصنوعی قوی این شرکت حساب شما را به صورت مستقیم شارژ می نماید. اگر در طی روند خرید یا پس از خرید مشکلی برای شما به وجود آمد، تیم پشتیبانی و کارشناسی پرفکت فا آماده ارائه خدمات به شما است. شما می توانید هم اکنون نسبت به خرید اقدام کنید.