به منظور خرید پرفکت مانی، پریمیوم ووچر، وب مانی، ووچر پرفکت مانی و تتر از سایت پرفکت فا نیاز به ثبت نام و احراز هویت دارید. در ادامه این مطلب مراحل انجام ثبت نام و احراز هویت در سایت پرفکت فا به شما آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید: خرید و فروش پی اس ووچر چگونه است؟

جهت ورود به سامانه خرید و فروش پرفکت مانی کلیک کنید

مراحل ثبت نام در سایت پرفکت فا

ثبت نام در سایت پرفکت فا بسیار آسان بوده و در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است. کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 1. در مرورگر گوشی تلفن همراه یا رایانه خود آدرس سایت پرفکت فا (https://perfectfa.com/) را وارد نمایید. روی گزینه آبی رنگ "ورود/ ثبت نام" در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.
  ثبت نام در سایت پرفکت فا
 2. اگر قبلا در این سایت ثبت نام کرده اید کافیست شماره همراه و کلمه عبور خود را برای ورود به پنل کاربری تان در صفحه نمایش داده شده وارد کرده و روی گزینه ورود کلیک کنید. در غیر این صورت روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.
  ثبت نام در سایت پرفکت فا
 3. در این مرحله اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام شامل شماره تلفن همراه، رمز عبور و کد معرف (اختیاری) را وارد کرده و روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.
  نکته: از آنجا که کد تایید مرحله بعد به شماره تلفن همراه شما ارسال می گردد لازم است حتما شماره تلفن همراهتان را به درستی وارد کنید.
  آموزش ثبت نام در سایت پرفکت فا
 1. کد تایید ارسال شده به تلفن همراهتان را در کادر نمایش داده شده وارد کرده و روی دکمه تایید کلیک کنید.
  خرید ارز از سایت پرفکت فا
 2. در صورت درست بودن کد تایید وارد پنل کاربری خود در سایت پرفکت فا خواهید شد.
  خرید ارز دیجیتال از سایت پرفکت فا

همانطور که مشاهده می کنید در حال حاضر سطح کاربری شما در سایت معمولی است.
در صورتی که فقط قصد فروش ارز را داشته باشید نیاز به احراز هویت و ارتقاء سطح خود نخواهید داشت. اما به منظور اقدام برای خرید ارز لازم است مراحل احراز هویت در سایت را انجام داده و سطح کاربری تان را به سطح یک ارتقاء دهید.  

بیشتر بخوانید: خرید پرفکت مانی ارزان

احراز هویت در سایت پرفکت فا

حال می خواهیم با نحوه احراز هویت در سایت پرفکت فا آشنا شویم. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پس از ورود به پنل کاربری تان در سایت پرفکت فا در زبانه پیشخوان روی گزینه احراز هویت کلیک کنید.
  احراز هویت در سایت پرفکت فا
 2. در صفحه نمایش داده شده اطلاعات درخواستی را به درستی وارد کنید. در قسمت افزودن تصویر مدارک روی گزینه مشاهده تصویر نمونه کلیک کنید.
  احراز هویت در سایت پرفکت فا
  همانطور که مشاهده می کنید کافیست روی یک کاغذ سفید بنویسید جهت احراز هویت در سایت perfectfa.com در زیر آن نام و نام خانوادگی خود را به همراه تاریخ نوشته و امضا کنید. در پایین صفحه تصویر کارت ملی و کارت بانکی خود را قرار داده و عکس بگیرید.
  نکته: به منظور حفظ امنیت اطلاعات شخصی تان کافیست روی قسمت تاریخ انقضاء و CVV2 کارت خود را بپوشانید.
  پس از انجام این کار تصویر مورد نظر را در قسمت افزودن تصویر مدارک آپلود نمایید. در نهایت روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید.
  احراز هویت در سایت پرفکت فا
 1. پس از انجام این مراحل با پیغام زیر مواجه خواهید شد. 
  احراز هویت در سایت پرفکت فا
  در صورتی که اطلاعات شما تایید شود پیامی حاوی "مدارک شما در سایت پرفکت فا تایید شد" برای شما ارسال شده و سطح کاربری شما از معمولی به سطح یک ارتقاء می یابد. 
  احراز هویت در سایت پرفکت فاهمانطور که مشاهده می کنید در سطح یک دسترسی شما برای خرید و فروش ارز فراهم شده است. 
  نکته: سقف خرید ارز در سطح کاربری یک تا 500 هزار تومان در روز است.

همچنین به منظور ارتقاء سطح کاربری خود به سطح 2 در پنل کاربری تان روی گزینه سطح کاربری کلیک کرده سپس گزینه درخواست ارتقاء سطح کاربری را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است در سطح 2 امکان خرید روزانه تا سقف 50 میلیون تومان را دارید. 

احراز هویت در پرفکت فا

برای انجام این کار در قسمت افزودن تصویر مدارک مشابه تصویر نمونه مورد نظر مدارکتان را در دست گرفته و عکس بگیرید و سپس آن را آپلود نمایید.

احراز هویت در سایت پرفکت فا

سپس روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید و منتظر تایید آن از سوی کارشناسان پشتیبانی سایت پرفکت فا باشید. احراز هویت در پرفکت فا

مهم: ارتقاء به سطح های کاربری 3 و 4 بسته به میزان فعالیت شما و خرید و فروشتان به صورت خودکار صورت می گیرد.

اما موضوع مهمی که باید در نظر بگیرید این است که پیش از اقدام برای خرید و فروش در سایت پرفکت فا باید حساب های بانکی خود را به پنل کاربری تان اضافه نمایید. برای این منظور پس از ورود به حساب کاربری تان در زبانه حساب بانکی گزینه افزودن کارت بانکی را انتخاب نمایید.

خرید ارز از سایت پرفکت فا

حال در صفحه نمایش داده شده اطلاعات حساب بانکی خود را ثبت نمایید. امکان افزودن هر تعداد حساب بانکی در پنل کاربری وجود دارد.

خرید ارز از سایت پرفکت فا

بیشتر بخوانید: خرید ووچر پرفکت مانی 

نکته مهم: لازم است حتما شماره کارت به نام خودتان باشد. پس از تایید شماره کارت از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود. 

در این مطلب به طور کامل به آموزش نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت پرفکت فا پرداختیم. بنابراین کاربران می توانند در کمتر از چند دقیقه ثبت نام خود را انجام داده و پس از ارائه مدارک مورد نیاز احراز هویت کنند. در نظر داشته باشید بدون انجام مراحل احراز هویت تنها قادر به فروش ارز خود در سایت خواهید بود. در صورتی که قصد خرید ارز از پرفکت فا را دارید حتما اقدام به احراز هویت کنید و سطح کاربری خود را ارتقاء دهید.