جهت ورود به سامانه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی کلیک کنید

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد یک فعالیت وسوسه کننده به نظر می رسد. بالاخره برای خرید ووچر پرفکت مانی، شما باید 2 کارمزد پرداخت کنید. اولین کارمزد مربوط به خود شرکت است و راه های نسبتا متنوعی برای کاهش آن وجود دارد. در ادامه بیشتر در این مورد با شما صحبت می کنیم. راه دیگری که در جلوی پای شما قرار گرفته است، حذف کارمزد فروشنده است. بالاخره تیم های مختلف، تحت شرایط خاص می توانند کارمزد خود را برای یک سری از کاربران کاهش دهند و یا اینکه آن را به صفر برسانند. اگر شما هم به دنبال خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد هستید در ادامه با ما همراه باشید. امروز ما قصد داریم تا در همین مورد با شما صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

بررسی کارمزد شرکت پرفکت مانی

قبل از اقدام برای خرید ووچر پرفکت مانی، شما باید از شرایط این شرکت و نحوه محاسبه کارمزد اطلاع داشته باشید. شرکت پرفکت مانی به صورت رایگان به شما اجازه می دهد تا فعالیت های مربوط به ساخت حساب و تایید حساب را انجام دهید. ولی، این شرکت تمام هزینه های خود را از طریق کارمزد دریافت می کند. حساب های ایجاد شده در شرکت پرفکت مانی دو حالت دارند. آنها یا حساب های معمولی یا حقیقی هستند، یا اینکه حساب های تجاری می باشند. نحوه محاسبه کارمزد برای هر کدام از این گروه ها به نحوی خاص صورت می گیرد. شما باید در ابتدا نوع حساب خود را مشخص کنید.

گاهی اوقات روش شارژ حساب و خرید ووچر پرفکت مانی هم می تواند بر روی کارمزد نهایی که شما باید آن را پرداخت کنید موثر باشد. هرچه روش شما بهتر و قوی تر باشد، کارمزد کمتر می شود. البته که شما باید به دنبال استفاده از بهترین راه باشید. چرا که معمولا روش های عادی همچون شارژ حساب با استفاده از پی پال و بانک های بین المللی برای مردم ایران امکان پذیر نیست. اکثر افراد از شرکت های واسطه و نمایندگی های فروش برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد استفاده می کنند ولی این روش هم چالش های خاص خود را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید: پرفکت مانی و کاربردهای آن

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزدروش های شارژ حساب و خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

در حالت عادی روش های مختلفی برای خرید ووچر پرفکت مانی وجود دارد. مثلا، شما می توانید از بیت کوین استفاده کنید. این شرکت درگاه خرید بیت کوین خود را داشته و شما با استفاده از آن می توانید فعالیت های مد نظرتان را به اتمام برسانید. استفاده از بیت کوین خیلی پر بازده نیست چرا که شما در حال تبدیل رمز ارز به ووچر هستید. رمز ارز ها آینده روشنی داشته و می توانند ارزش بالایی پیدا کنند.

دیگر راه موجود که می تواند کارمزد را کاهش دهد، استفاده از بانک های بین المللی و ویزا کارت یا مستر کارت می باشد. این روش شاید پر بازده باشد ولی، در ایران محدودیت های خاصی وجود دارد. این محدودیت ها به شما اجازه نمی دهند تا فعالیت های مربوط به خرید ووچر پرفکت مانی را خیلی راحت انجام دهید. پس، یک راه ساده در جلوی پای شما قرار می گیرد و آن هم استفاده از نمایندگی های فروش برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد می باشد. مطمئنا نمایندگی های فروش به صورت مستقیم از خود شرکت پرفکت مانی خرید کرده و کارمزد پرداختی شما را خیلی کاهش می دهند. حال این سوال به وجود می آید که خرید از نمایندگی ها دیگر چه مزایایی دارد؟

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد با تایید حساب

اگر شما قصد کاهش کارمزد پرفکت مانی را دارید، باید حساب خود را وریفای کنید. این کار راحت بوده و رایگان است. فقط شما باید مدارک هویتی خود را در اختیار شرکت قرار دهید. هنگامی که مسئولان این شرکت اهل سویس مدارک شما را تایید کردند، شما می توانید با خیال راحت نسبت به خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن اقدام کنید. سریع ترین و بهترین راه کاهش کارمزد همین روش می باشد. پس اگر شما هم قصد خرید و فروش در حجم های بالا را دارید، بهتر است که به این راه توجه کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت ووچر پرفکت مانی 

مزایای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد از نمایندگی های معتبر

همانطور که گفته شد در حال حاضر شرکت های زیادی در ایران در زمینه ارائه خدمات مربوط به پرفکت مانی فعالیت می کنند ولی برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد بهتر است که شما هم به دنبال خرید از بهترین فروشگاه ها باشید. نمایندگی های معتبر پشتیبانی تمام وقت داشته و مشکلات احتمالی شما را به طور کامل رفع می کنند. جالب است بدانید که این مراکز معمولا مجوز های لازمه را دریافت کرده و سپس خدمات خود را ارائه می کنند.

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

جهت ورود به سامانه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی کلیک کنید

بهترین مرکز خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

طی چند سال اخیر به علت اعمال تحریم بر علیه ایران توسط پی پال، روش های جایگزین توسط مردم محبوبیت زیادی به دست آورده اند. یکی از همین روش ها ثبت خرید های بین المللی با استفاده از ووچر پرفکت مانی می باشد. پرفکت مانی خدمات خود را با استفاده از روش های مختلفی به اتمام می رساند. البته که این شرکت همه فعالیت های خرید و فروش را آنلاین انجام داده و برای خرید ووچر پرفکت مانی شما نیازی به حضور در دفتر این شرکت ندارید. از همین رو، پرفکت مانی در خیلی از کشور ها هیچ دفتر رسمی باز نکرده است.

برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد بهتر است که شما از خدمات تیم پرفکت فا استفاده کنید. پرفکت فا نمایندگی رسمی و مورد تایید پرفکت مانی در ایران به حساب می آید که خدمات مورد نظر شما را در بهترین حالت ممکن ارائه می کند. برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد از پرفکت فا شما نباید هیچ نگرانی داشته باشید. میزان آپ تایم سرور های پرفکت فا 99.9 درصد است. یعنی شما در هر زمانی که دوست داشتید می توانید خرید خود را ثبت کنید. خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد خیلی راحت از تیم پرفکت فا ممکن شده است. چرا که این تیم کمترین میزان کارمزد را دریافت می کند. در نتیجه، کارمزد نهایی این شرکت می تواند نزدیک به 0 باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می توانید هم اکنون با پشتیبانی پرفکت فا تماس بگیرید.