جهت ورود به سامانه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی کلیک کنید

یکی از روش های دریافت خدمات یا کالا به وسیله ی پرداخت اینترنتی، استفاده و ثبت نام ووچر پرفکت مانی می باشد. این محصول، شباهت زیادی به کارت هدیه دارد. البته اصلی ترین تفاوت آن با کارت هدیه، فیزیکی نبودن آن می باشد. در واقع هنگام تهیه ی کارت هدیه، آن را به صورت فیزیکی دریافت و در فروشگاه استفاده می کنید. در حالی که ووچر پرفکت مانی را به صورت آنلاین و تحت کد دریافت می کنید و می توانید آن را در مکان های مناسب مانند فروشگاه های آنلاین، مصرف نمایید. در ادامه بیشتر درباره ی این خدمت صحبت خواهیم نمود. همچنین روش ثبت نام و دریافت این ووچر ها نیز آموزش داده می شود. اگر علاقه مند به دریافت و ثبت نام ووچر پرفکت مانی می باشید، سایت پرفکت فا یک مرجع مطمئن و معتبر می باشد. شما می توانید با ورود به سایت پرفکت فا، پرفکت مانی یا ووچر آن را تهیه نمایید.

ثبت نام ووچر پرفکت مانیووچر پرفکت مانی چیست؟

همانطور که پیشتر نیز توضیح دادیم، ووچر پرفکت مانی نوعی کارت هدیه می باشد که حضور فیزیکی ندارد و به صورت کد به استفاده کننده ارائه می شود. بنابراین استفاده کننده یا دارنده ی کد ووچر، می تواند از آن به عنوان پول نقد آماده ی مصرف، در مکان هایی که می توان از آن استفاده کرد، از این کارت هدیه بهره ببرد. ووچر دارای مزایای زیادی نسبت به کارت هدیه های سنتی می باشد. صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه ها و کارمزد اندک، از جمله مزایای این ووچر ها می باشد. حال می خواهیم وارد مبحث اصلی این مقاله یعنی چگونگی ثبت نام ووچر پرفکت مانی شویم. برای این آموزش، ما از سایت معتبر پرفکت فا کمک گرفته ایم. در ادامه با چگونگی ثبت نام ووچر پرفکت مانی، آشنا خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربرد و مزایایی دارد؟

ثبت نام ووچر پرفکت مانی

اگر قصد دریافت و ثبت نام ووچر پرفکت مانی را دارید، باید در سایت پرفکت فا ثبت نام کنید. در ابتدا باید وارد سایت پرفکت فا شوید. پس از ورود به این سایت، باید روی گزینه ی ثبت نام کلیک نمایید. سپس باید شماره موبایل به همراه رمز عبور خود را وارد نمایید. پس از انجام این کار، یک کد به شماره تلفن نوشته شده ارسال می شود. پس از دریافت این کد، باید آن را در محل مناسب وارد نمایید. پس از انجام این کار، ثبت نام شما در سایت پرفکت فا با موفقیت به پایان می رسد. حال وارد پیشخوان این سایت شده و باید برای احراز هویت، اقدام نمایید. برای انجام هرگونه خدمات در این سایت، باید احراز هویت خود را تکمیل نمایید. این موضوع به دستور پلیس فتا ضروری بوده و جهت جلوگیری از هرگونه تخلفی، انجام می گیرد.

برای دریافت و ثبت نام ووچر پرفکت مانی و احراز هویت در سایت پرفکت فا، نیاز دارید کارت شناسایی، درخواست نامه و تصویر کارت بانکی خود را در این سایت آپلود نمایید. پس از انجام این کار، مدیریت این سایت درخواست را بررسی نموده و در صورت عدم مغایرت، آن را تایید می نماید. البته ارائه ی شماره ثابت و همراه نیز از دیگر الزامات این بخش می باشد. ارائه ی شماره ی ثابت، برای این ضروری می باشد که طی تماسی با این شماره، انجام این مراحل بررسی می شود و فرآیند تکمیل کار، به صورت کامل پیش می رود. مدت زمان تایید هویت نیز کوتاه می باشد و اگر تمام مدارک کامل و صحیح باشند، بین 1 الی 3 ساعت حساب کاربری شما تایید می شود.

آیا پس از احزار هویت، می توانم ووچر را خریداری کنم؟

پس از انجام مراحل فوق و احراز هویت در سایت پرفکت فا، می توانید به راحتی اقدام به خرید و ثبت نام ووچر پرفکت مانی نمایید. همانطور که بیان شد، این مراحل کوتاه بوده و در مدت زمان اندکی نیز تایید می شوند. بنابراین می توانید به سرعت، ووچر خود را تهیه نمایید و از آن در کارهایتان، استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: آنچه باید درباره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدانید

مزیت های ثبت نام ووچر پرفکت مانی 

شاید برایتان سوال پیش بیاید که ووچر پرفکت مانی دارای چه مزایایی می باشد و علت استفاده از آن چیست؟ در واقع اصلی ترین و عمده ترین دلیلی که اکثر افراد از این خدمت استفاده می کنند، سهولت در استفاده از آن ها می باشد. استفاده از ووچر در تراکنش ها، بسیار آسان است و تاخیری در انجام آن وجود ندارد و تراکنش ناموفق در آن شکل نمی گیرد. همچنین امنیتی که این تراکنش دارد، بسیار بالاست و خبری از کلاه برداری در آن وجود ندارد. در انتقال ووچر، روش مستقیم صورت می گیرد و به همین علت، از هرگونه عامل مخرب در آن خبری نمی باشد. نکته ی جالب درباره ی ووچر، این می باشد که این خدمت برخلاف کارت هدیه اعتباری، دارای تاریخ انقضا نمی باشد. در واقع ووچر ها محدودیت استفاده ندارند و می توان از آن ها در هر زمانی استفاده کرد. علاوه بر موارد فوق، کارمزد کم نیز دیگر عامل در استفاده و محبوبیت ووچر می باشد.

ثبت نام ووچر پرفکت مانی

کلام آخر

همانطور که مشاهده کردید، استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار جذاب و آسان است. بنابراین هر شخصی، علاقه به استفاده از آن دارد. این موضوع زمانی جذاب تر می شود که بدانید پرفکت مانی برخلاف دیگر بستر ها مانند پی پال، ایرانیان را تحریم نکرده است. بنابراین میزان استفاده از این کدها در ایرانیان بیشتر از سایر موارد می باشد. اگر با خواندن این مقاله، علاقه مند به ثبت نام ووچر پرفکت مانی شده اید، کافیست با ورود به سایت پرفکت فا روند ثبت نام و احراز هویت خود را کامل نمایید و با خرید این ووچر ها، از مزایای استفاده از آن بهره مند شوید. قطعا با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش های روز دنیا، می توانید در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید. استفاده از پرفکت مانی و ووچر، یکی از این روش ها می باشد.

در انتهای این مقاله، امیدواریم از خواندن آن، رضایت خاطر داشته باشید و اطلاعات مناسب و کافی را از این مقاله بدست آورده باشید. در صورت علاقه، می توانید ووچر خود را از سایت پرفکت فا به صورت آسان و سریع، تهیه نمایید.