جهت ورود به سامانه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی کلیک کنید

ووچر پرفکت مانی یک محصول کاربردی و به شدت مهم است که برای پرداخت های بین المللی و شارژ حساب پرفکت مانی کاربرد دارد. این ووچر می تواند ارزش بالایی داشته باشد. مطمئنا در حال حاضر تیم های زیادی در سراسر ایران در زمینه عرضه یا فروش این محصول فعالیت می کنند. هر کدام از این تیم ها، یک سری تعرفه های خاص را برای خدمات و محصولات خود مشخص کرده اند که کاربران باید از آن تعرفه استفاده کنند. حال این سوال به وجود می آید که دقیقا قیمت ووچر پرفکت مانی چقدر است و چرا قیمت این محصول روز به روز تغییر پیدا می کند؟ اگر شما هم با سوالاتی همچون سوال بالا مواجه شده اید، در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

پرفکت مانی چیست؟

بیایید قبل از شروع مباحث تخصصی تر، نگاهی به تعریف پرفکت مانی بیندازیم. آیا تا کنون شما به دنبال خرید یک محصول با دلار بوده اید؟ حتما می دانید که شرکت های مطرح همچون پی پال، ایران را تحریم کرده و مشکلاتی را در سر راه کاربران ایرانی برای راه اندازی حساب پی پال ایجاد کرده اند. از همین رو، برای پرداخت اینترنتی استفاده از پرفکت مانی بهترین راهی است که در جلوی پای افراد قرار گرفته است.

پرفکت مانی یک شرکت پرداخت بین المللی همچون پی پال است که با استفاده از دلار و یورو فعالیت می کند. این شرکت به شما اجازه می دهد تا با خیال راحت و بدون محدودیت حساب باز کنید و نسبت به انجام پرداخت های بین المللی اقدام نمایید. شما برای اینکه بتوانید حساب خود را در بانک پرفکت مانی شارژ کنید، باید از ابزاری با نام ووچر استفاده نمایید. ووچر یک کد است که به شما اجازه شارژ حساب پرفکت مانی به مبلغ دلخواه را می دهد. جالب است بدانید که خود پرفکت مانی از ووچر ها کمی کارمزد دریافت کرده و اگر شما دوست دارید کارمزد را کاهش دهید، باید حساب خود را احراز کنید. خوشبختانه در حال حاضر تیم های زیادی در ایران در زمینه فروش ووچر پرفکت مانی فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید: ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردها و مزیت هایی دارد؟

قیمت ووچر پرفکت مانیعوامل موثر بر روی قیمت ووچر پرفکت مانی

قیمت ووچر پرفکت مانی معمولا ثابت نیست. به علت دارا بودن نوسانات خیلی زیاد، متاسفانه ما نمی توانیم قیمت حال حاضر ووچر پرفکت مانی را به شما بگوییم. در نتیجه، برای مشاهده تعرفه دقیق، بهتر است که از پنل کاربری خود نسبت به مشاهده قیمت اقدام کنید.

خدمات ارزی در ایران، همواره نوسانات زیادی دارند. مطمئنا عوامل و فاکتور های زیادی وجود دارند که می توانند قیمت ووچر پرفکت مانی را تحت تاثیر خود قرار دهند. این عوامل هر کدام به نحوی خاص بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار هستند. حتی کاربرانی که قصد خرید ووچر 1 دلاری پرفکت مانی را دارند تحت تاثیر این نوسانات قرار می گیرند. اگر شما قصد خرید ووچر پرفکت مانی در حجم های کم یا زیاد را دارید، حتما باید با این عوامل به شدت خاص و مهم آشنا باشید تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید.  

چرا که تغییرات کوچک و نوسانی ووچر پرفکت مانی به صورت مستقیم بر روی خرید در حجم های بالا تاثیر گذار است. به طوری که حتی شاید این اختلاف قیمت به چند میلیون تومان هم برسد. در نتیجه، شما حتما باید با این عوامل آشنا شوید تا با هیچ مشکل خاصی در ادامه خرید خود مواجه نشوید.

1. دلار

همانطور که می دانید که قیمت ووچر پرفکت مانی با قیمت دلار یا یورو تعیین می شود. چرا که هر یک عدد ووچر پرفکت مانی 1 دلار است. منظور از یک عدد، یک واحد می باشد. شما می توانید از 1 دلار تا چند هزار دلار را تهیه کنید. با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیز ما یعنی ایران، قیمت دلار همواره در حال تغییر است. این مسئله نیز به صورت مستقیم بر روی عملکرد صرافی ها و نمایندگی های پرفکت مانی در ایران تاثیر گذار می باشد. حتی کوچک ترین تغییرات دلاری هم قیمت را تغییر می دهد. چرا که نمایندگی ها خودشان با استفاده از دلار ووچر را تهیه کرده و در اختیار شما قرار می دهند.

2. کارمزد شرکت

در قسمت های قبل هم به این مسئله اشاره کردیم که خود شرکت پرفکت مانی می تواند تعرفه ای را از شما دریافت کند. این تعرفه به عنوان کارمزد بوده و در هنگام پرداخت یا در هنگام شارژ حساب از شما کم می شود. این تعرفه ویژه می تواند اثرات مختلفی را بر روی فعالیت های اصلی شما بگذارد. معمولا کاربرانی که حساب های عادی دارند، باید بیشترین میزان کارمزد را پرداخت کنند. هنگامی که حساب این کاربران احراز و تایید شود، این تعرفه هم کاهش پیدا می کند. در نهایت، افرادی که حساب تجاری را در وب سایت پرفکت مانی ایجاد کرده اند، باید تعرفه ویژه خود را پرداخت کنند. این تعرفه تاثیرات زیادی بر روی قیمت نمی گذارد ولی باز هم تاثیر گذار است.

بیشتر بخوانید: آنچه باید درباره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدانید

قیمت ووچر پرفکت مانی

3. شرکت فروشنده

آخرین و مهم ترین عاملی که برای خرید ووچر پرفکت مانی شما باید به آن توجه کنید، شرکت فروشنده است. همانطور که گفتیم در حال حاضر تیم های زیادی در سراسر ایران در زمینه عرضه و فروش ووچر پرفکت مانی فعالیت می کنند. شما همواره باید به دنبال خرید از بهترین تیم ها باشید. چرا؟ به خاطر قیمت و کیفیت خدمات!

شرکت های مختلف می توانند سودهای متنوعی را بر روی قیمت ووچر پرفکت مانی اعمال کنند. این مسئله می تواند قیمت ووچر پرفکت مانی را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهد. از همین رو، اگر شما هم قصد خرید یا استفاده از انواع ووچر پرفکت مانی را دارید حتما باید از بهترین تیم های ایرانی استفاده کنید. پرفکت فا، یکی از قدیمی ترین شرکت های فروشنده ووچر پرفکت مانی به حساب می آید. اگر شما هم به دنبال پایین ترین قیمت ووچر پرفکت مانی در بازار ایران هستید، استفاده از پرفکت فا می تواند نتایج خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. همه خدمات ما با کمترین میزان کارمزد ارائه می شوند. در ضمن، تیم پشتیبانی ما آماده بررسی و رفع مشکلات احتمالی شما در هنگام خرید است.