اگر به دنبال تبدیل ووچر به ریال هستید، پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید. احتمالا با مفهوم پرفکت مانی آشنایی دارید. پرفکت مانی یک کیف پول الکترونیکی بوده که واسط مالی بین المللی به صورت دیجیتال شمرده می شود، که با استفاده از این سرویس می توانید نقل و انتقالات مالی ارزی جهانی داشته باشید. به این معنی که در هر نقطه از جهان با استفاده از پرفکت مانی می توانید خدماتی که می خواهید را تهیه کنید. البته در صورتی که ارائه دهنده خدمات، پرفکت مانی را تایید کند. از لحاظ اقتصادی مشتریان حرف اول را می زنند، بنابر این فروشندگان نیز مجبور به پذیرش و استفاده از پرفکت مانی و یا ارز های دیجیتال هستند.

بیشتر بخوانید: پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداختی و مالی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های مالی خود را سریع و مطمئن در بستر اینترنت انجام دهند. با استفاده از پرفکت مانی، دیگر برای خرید های جهانی یا بین المللی خود دچار مشکل نخواهید شد. ارزی که به صورت جهانی تبادل می شود دلار است، اما هر کشور واحد مالی مختص به خود را داشته و ممکن است بانک های آن از این ارز پشتیبانی نکنند. پرفکت مانی این امکان را به ما می دهد که به آسانی آن را به ارز های دلاری و دیجیتالی تبدیل کنیم.

ووچر پرفکت مانی

ووچر کارت شارژ پرفکت مانی است، که با استفاده از آن می توان از حساب پرفکت مانی خود برداشت کرد. ووچر همانند یک چک بانکی یا کارت هدیه بود که مدت اعتبار معینی دارند. همچنین دارای شماره دیجیتالی شانزده رقمی و کد فعال سازی ده رقمی است.

تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریالتبدیل کد ووچر پرفکت مانی به ریال

کاربرانی که در پرفکت مانی احراز هویت کرده باشند، به راحتی می توانند پرفکت مانی را به ارز های دیگر تبدیل کنند. همچنین تبدیل ارز به ریال از طریق نمایندگی های پرفکت مانی در ایران صورت می گیرد.

شما بدون هیچ نگرانی از بابت تحریم ها می توانید در پرفکت مانی حساب کاربری ایجاد کنید. زیرا هیچ گونه تحریمی برای کاربران ایرانی ندارد. افزودن ووچر به حساب پرفکت مانی، یکی از روش های معتبر برای تبدیل ووچر به ریال است. به این صورت که پرفکت مانی هایی را که ایجاد کردید به یکی از ارز ها تبدیل کنید. سپس به وسیله پنل یکی از نمایندگی ها، می توانید ارزی را که تبدیل کرده بودید به ریال تبدیل کنید. از سایت های معتبر برای تبدیل ووچر به ریال، می توان به سایت پرفکت فا اشاره کرد.

حال این سوال مطرح است که بدون داشتن حساب پرفکت مانی چگونه می توان ووچر را به ریال اضافه کرد؟ باید این موضوع را در نظر داشت که تبدیل ووچر از طریق حساب پرفکت مانی از کارمزد کم تری بر خوردار است. در صورت نداشتن حساب پرفکت مانی می توانید از طریق نمایندگی های آن اقدام کنید و با کد های ووچری که در اختیار شما قرار داده می شود می توانید این تبدیل را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: آنچه باید درباره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدانید.

نکته: موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که داشتن اکانت رسمی برای این کار الزامی بوده و باید شماره حساب شما در این حساب اثبات شده باشد. وگرنه در هیچ شرایطی نمی توانید ووچر را به ریال تبدیل کرده و پولی بگیرید.

بنابر این می توان نتیجه گرفت روش های اقتصادی به صورت آزاد و بازار بین المللی، انجام تبادلات بدون وجود تحریم و مشکلات مختلف از طریق پرفکت مانی امکان پذیر شده است. پس بهتر است با تحقیق و مطالعه بیشتر، اطلاعات خود را درباه پلی که باعث پیوستن ما با جهان می شود بیشتر کنیم.