برای بسیاری از ایرانیان در حال حاضر، استفاده از ووچر پرفکت مانی به یک انتخاب عاقلانه برای ارتباط با خارج از کشور تبدیل شده است. بستر پرفکت مانی یکی از بسترهای مالی و پرطرفدار در سراسر جهان میباشد که یکی از ویژگی‌های مثبت آن، تحریم نکردن ایرانیان است. همین موضوع باعث شده تا در گیر و دار تحریم‌های گوناگونی که از همه طرف ایرانیان را احاطه کرده، یک راه‌حل کاربردی برای ارتباط با خارج از کشور وجود داشته باشد.  

در کنار این مزیت، ووچر پرفکت مانی مزایای گوناگون و بی‌شمار دیگری را نیز با خود به ‌همراه دارد.‌ یکی از این مزایای مهم، کاهش کارمزد انتقال پول با استفاده از ووچر‌ها است. یعنی شما می‌توانید با خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از این خدمت، تا حد بسیار زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌ جویی داشته باشید. قوانین پرفکت مانی معمولاً کارمزد‌های مقرون‌ به‌ صرفه و مناسبی را برای استفاده از خدمات گوناگون در نظر گرفته‌اند‌‌. علاوه‌ بر این موضوع، روش‌هایی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا به ‌صورت اصولی و درست، کارمزد‌های خودتان را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. شما نیز در بازار خرید و فروش ووچر پرفکت مانی فعالیت می‌کنید و می‌خواهید که بیشتر در رابطه با میزان کارمزد مورد نیاز برای استفاده از این خدمات بدانید؟ به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با ما تا انتهای این محتوا همراه بمانید.

کارمزد ووچر پرفکت مانی چیست؟

هنگامی ‌که شما از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی بهره می‌برید و از حساب خود به تهیه‌ی ووچر می‌پردازید، قاعدتاً باید کارمزدی را به شرکت کنترل ‌کننده پرفکت مانی ارائه دهید. کارمزد ارائه‌ شده معمولاً با توجه به فاکتورهای گوناگونی تعیین می‌شود. برای مثال نوع حساب شما، خدمتی که از آن استفاده می‌کنید، مبلغ مورد نظر و ... جزو آن دسته از فاکتور‌هایی هستند که تاثیر زیادی در تعیین کارمزد اقدام مورد نظر خواهند داشت. اما همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتیم، در مقایسه با سایر خدمات پولی و مالی در سراسر جهان، پرفکت مانی به عنوان یکی از منصف ترین خدمات دهندگان در این زمینه شناخته می‌شود. پس اگر به ‌دنبال یک راه‌حل ساده و همچنین ارزان‌ قیمت برای ارتباط با خارج از کشور هستید و می‌خواهید که با خرید پرفکت مانی روند ارتباط با سایت‌های خارجی را تسهیل کنید، ووچر پرفکت مانی انتخاب عاقلانه‌ای برای شما خواهد بود.


بررسی انواع متفاوت حساب‌های قابل ثبت در پرفکت مانی و کارمزدهای اخذ شده برای ووچر پرفکت مانی 

برای این که شما در رابطه با کاهش کارمزد انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی اطلاعاتی کسب کنید، بهتر است که در رابطه با حساب‌های قابل ثبت در پرفکت مانی بیشتر بدانید. شناختن این حساب‌ها به شما کمک می‌کند تا بیشتر در رابطه با قوانین و مقررات پرفکت مانی بدانید و از این طریق، روند اخذ کارمزد را تا حد بسیار زیادی مدیریت کنید. اگر به‌ دنبال جابه‌جایی مبالغ بالا هستید، حتماً اطلاعات خود در رابطه با قوانین پرفکت مانی راجع ‌به کارمزد را گسترده‌تر کنید. زیرا در غیر این صورت، ممکن است که مشکلات بی‌شماری برای شما به وجود بیاید و مبلغ بالایی به ‌عنوان کارمزد دریافت شود.

درست است که پرفکت مانی معمولاً کارمزدهای پایین و مقرون ‌به ‌صرفه را از کاربران دریافت می‌کند، اما به ‌هر حال در صورت بالا بودن مبلغ انتقال داده شده، قاعدتاً مبلغ کارمزد نیز بالا می‌رود و این موضوع می‌تواند برای شما مشکل‌ ساز شود. پیش‌تر نیز به این نکته اشاره کردیم که نوع حسابی که شما دارید، تأثیر زیادی در میزان کارمزد کسب اخذ شده از شما خواهد داشت. در ادامه با بررسی هر کدام از روش‌های افتتاح حساب، شما می‌توانید متوجه شوید که کدام حساب کاربری برای شما گزینه مناسب‌تری است. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا با کارمزدهای کم از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود استفاده کنید. 

 

حساب‌های مربوط به همکاری 

اولین مورد از حساب‌هایی که در پرفکت مانی افتتاح می‌شود، حساب‌های مربوط به همکاری است. این حساب‌ها توسط صرافی‌ها و بانک‌های مرکزی و بزرگ کشورها افتتاح می‌شوند. در واقع اگر قرار باشد بانکی با استفاده از ووچر پرفکت مانی به‌ دنبال رسیدن به اهدافش باشد، می‌تواند با افتتاح حساب همکاری این روند را برای خودش تحصیل کند. معمولاً اطلاعات زیادی در رابطه با نحوه اخذ کارمزد در این حساب‌ها وجود ندارد و با توجه به قوانین بین بانکی و کشور افتتاح کننده حساب، تعیین می‌شود که باید چقدر کارمزد دریافت شود. کسب اطلاعات در رابطه با این نوع حساب زیاد به درد شما نخواهد خورد اما خب دانستن وجود چنین حسابی می‌تواند اطلاعات شما در رابطه با پرفکت مانی را بهبود ببخشد. 

 

حساب معمولی 

حساب معمولی همان‌طور که از نام آن پیداست ابتدایی‌ترین حسابی است که می‌تواند به شما کمک کند با استفاده از ووچر پرفکت مانی از خدمات ارائه ‌شده نهایت استفاده را ببرید. تمامی کاربران معمولی که حساب آن‌ها تایید نشده، دارای حساب معمولی هستند. برای حساب‌های معمولی حدود 1.99 درصد برای انتقال پول یا استفاده از برخی از خدمات کارمزد دریافت می‌شود. این مقدار کارمزد بیشترین کارمزدیست که در میان حساب‌های گوناگون از مشتریان دریافت می‌شود. اما راه‌حل‌هایی برای شما وجود دارد که حساب خودتان را از معمولی تغییر داده و به حساب دیگری تبدیل کنید. با این کار می‌توانید کارمزدهای مورد نیاز برای انتقال پول را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورید. 

حساب تایید شده 

حساب‌های تایید شده یا وریفای شده حساب‌هایی هستند که در آن‌ها هویت صاحب حساب به‌ طور کامل تایید شده‌ است. شما می‌توانید به‌ راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن هویت خودتان را تایید کنید تا بتوانید حساب خودتان را از معمولی به تایید شده تبدیل کنید. شاید با خود بپرسید که چه نیازی است که این اقدام را انجام دهید. مهم‌ترین تفاوتی که میان حساب معمولی و حساب تایید شده وجود دارد، مقدار کارمزدی است که برای انتقال پول در این حساب از شما دریافت می‌شود. پیش‌تر گفتیم که برای حساب معمولی حدود 1.99 درصد از شما کارمزد دریافت می‌شود، اما برای حساب‌های تایید شده این مبلغ به 0.5 درصد کاهش پیدا می‌کند. یعنی در واقع میزان کارمزدی که شما باید برای انتقال پول پرداخت کنید حدوداً به یک چهارم تقلیل پیدا می‌کند. این موضوع به شما کمک می‌کند تا به‌ راحتی به انتقال پول بپردازید و با استفاده از ووچر پرفکت مانی نیاز خود را برطرف کنید.

حساب پرمیوم

حساب پرمیوم از دیگر زیرشاخه‌های حساب‌هایی می‌باشد که در بستر ووچر پرفکت مانی افتتاح می‌شود. با این حساب شما می‌توانید به‌ راحتی ووچر پرفکت مانی تهیه کنید و از آن بهره ببرید. شاید از خود بپرسید که تفاوت بین حساب پرمیوم و حساب ووچر پرفکت مانی یا تایید شده چیست. حساب پرمیوم حساب کاربری است که افراد بیش ‌از یک‌ سال است که آن را افتتاح کرده‌اند. علاوه ‌بر این موضوع، این حساب ویژگی دیگری نیز دارد. اگر فردی کم‌تر از حدود 100 هزار دلار در حساب خود واریز نکرده باشد، حساب کاربری او از معمولی به پرمیوم تبدیل می‌شود. قاعدتاً همان‌ طور که از نام این حساب پیداست، در مقایسه با حساب معمولی شما در حساب پرمیوم می‌توانید از ویژگی‌های گوناگون و بی‌شماری بهره ببرید. معمولاً حساب‌های پرمیوم حساب‌های شناخته‌ شده ای هستند که سیستم‌ها و بانک‌ها سعی می‌کنند تا اعتبار و راحتی کار زیادی را به آن ها ارائه دهند.

پس اگر به‌ دنبال راحت‌تر شدن روند کار خود هستید و دوست دارید که حساب پرفکت مانی شما حساب پروپیمانی باشد، می‌توانید آن را به حساب پرمیوم تبدیل کنید. مهم‌ترین موضوعی که ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد، کارمزد انتقال پول در حساب پرمیوم است. در حساب پرمیوم درست مانند حساب وریفای شده، شما برای انتقال پول تنها نیاز دارید که 0.5 درصد کارمزد پرداخت کنید. در حال ‌حاضر شاید از خود بپرسید که تفاوت حساب وریفای شده و پرمیوم در این زمینه چیست. قاعدتاً متوجه شدید که در زمینه تخصیص کارمزد انتقال پول، این دو حساب تفاوت چندانی ندارند. اما قاعدتاً در زمینه‌های دیگر این دو حساب با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارند.

چرا استفاده از ووچر پرفکت مانی برای ما به صرفه تر است؟

روش‌های بی‌شمار و گوناگونی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا به ‌صورت بین‌المللی نیازهای خودتان را برطرف کنید. اما استفاده از ووچر پرفکت مانی در این زمینه عاقلانه ترین انتخاب است. شما می‌توانید در کنار استفاده از ووچر پرفکت مانی از خدمات دیگری نیز بهره ببرید اما به واسطه وجود تحریم ‌ها، شما باید به‌ صورت غیرقانونی و با چالش‌های زیاد از این خدمات استفاده کنید. همین نکته می‌تواند باعث شود تا کارمزدی که شما پرداخت میکنید بیشتر شود. پس اگر مهم‌ترین عامل برای استفاده از خدمات پولی و مالی برای پایین بودن دستمزدهاست، عاقلانه‌ترین و بهترین انتخاب استفاده از ووچر پرفکت مانی میباشد.

 

جمع‌بندی

اگر به ‌دنبال استفاده از خدمات ووچر پرفکت مانی هستید و می‌خواهید که با کارمزد پایین از این خدمات بهره ببرید، می‌توانید با مراجعه به سایت پرفکت فا نیاز خود را برطرف سازید. در پرفکت فا باکیفیت‌ترین و بهترین خدمات با قیمت‌های بسیار مقرون ‌به ‌صرفه به مشتریان ارائه می‌شود. در این شرایط است که شما می‌توانید با کمترین هزینه جانبی، به هدف خود برسید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پرفکت فا مراجعه فرمایید.