پرفکت مانی یکی از بسترهای مالی جهانی می‌باشد که با استفاده از آن می‌توان با بازارهای خارج از کشور ارتباط گرفت. ووچر پرفکت مانی درست مانند یک کارت اعتباری از حساب پرفکت مانی می‌باشد که می‌تواند به شما کمک کند تا در هر حجمی که می‌خواهید به خرید محصولات بپردازید. ووچر های پرفکت مانی امکان این را دارند که با ارزش‌های متفاوتی صادر شوند و نیاز شما را برطرف سازند. در حال ‌حاضر با توجه به این‌ که ما ایرانی‌ها تحت تأثیر تحریم ‌های بی‌شماری قرار داریم، وجود یک بستر انتقال پول قانونی و سریع می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات باشد. یکی از مهم‌ترین مزایایی که باعث شده پرفکت مانی تا این حد پرطرف‌دار باشد سرعت بالای انتقال پول می‌باشد.

فرقی نمی‌کند که شما می‌خواهید به کدام نقطه از جهان پول را انتقال دهید. با استفاده از این بستر می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن روند انتقال را پیش ببرید. سرعت بالا باعث می‌شود تا هم خرید شما بی‌دغدغه باشد و هم از خدمتی که انتخاب کرده‌اید بهره ببرید. علاوه‌ بر این موضوع، سرعت بالای انتقال پول باعث می‌شود تا طرف معامله‌ی شما هم با خیال راحت‌تر محصولی که خریداری کرده‌اید را به دستتان برساند یا خدماتی که تهیه کرده‌اید را به شما ارائه کند. اگر به‌ دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرعت انتقال پول از طریق ووچر پرفکت مانی هستید و می‌خواهید که بیشتر در رابطه با نحوه استفاده از این خدمت بدانید، با ما همراه باشید.

 

پرفکت مانی چیست و ووچر پرفکت مانی چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

 همان‌طور که پیش‌تر نیز برایتان گفتیم پرفکت مانی سیستمی است که بر اساس پرداخت‌های الکترونیکی بدون صدور کارت یا دفترچه حساب فیزیکی فعالیت میکند. به واسطه این موضوع ‌که این سیستم مالی ایرانیان را تحریم نکرده، شما می‌توانید به ‌راحتی با استفاده از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود، خود را به بازار جهانی متصل کنید. ووچر پرفکت مانی نیز یکی از زیر مجموعه‌های پرفکت مانی می‌باشد که مهم‌ترین ویژگی آن پرداخت سریع و مطمئن است.

در واقع می‌توان گفت که ووچر پرفکت مانی نوعی چک یا کارت اعتباری الکترونیکی است که شما می‌توانید از آن برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی خود یا برداشت وجه استفاده کنید. معمولاً روی ووچر‌ها یک کد 10 رقمی، یک کد 16 رقمی و همچنین مبلغ اعتبار و تاریخ ایجاد ثبت می‌شود. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا از ووچر استفاده کنید. علاوه ‌بر این موضوع این اطلاعات امنیت ووچر را نیز تضمین میکنند. تا زمانی ‌که شما دو کد مربوط به ووچر را همراه خود داشته باشید، می‌توانید در هر کجای جهان از ووچر خود استفاده کنید و نیاز خودتان را برطرف سازید. به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات ووچر را به ‌هیچ ‌عنوان به هیچ ‌کس نگویید و آن را در شبکه‌های اجتماعی منتشر نکنید‌. زیرا این موضوع به معنی از دست رفتن ووچر است. هر کسی که اطلاعات خاص روی ووچر را داشته باشد، می‌تواند از آن بهره ببرد. 

 

ووچر پرفکت مانی چگونه کار می‌کند؟

بعد از صحبت در رابطه با این ‌که ووچر پرفکت مانی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد، حال اجازه دهید برای شما بگویم که اصلاً ووچر چگونه کار می‌کند. هنگامی ‌که شما در یک سایت خارجی می‌خواهید خرید کنید یا می‌خواهید معامله‌ای را انجام دهید، می‌توانید با استفاده از ووچر روند معامله را سریع‌تر کنید. چه برای انتقال پول به حساب فرد مشخصی در خارج از کشور چه برای خرید از سایت‌های خارجی، شما تنها نیاز دارید که در بخش‌های لازم و در سیستم موجود، کد‌های مربوطه را وارد کنید. بعد از آن روند انتقال ووچر در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد و پول به حساب فرد مورد نظر یا سایت خدمات دهنده واریز می‌شود. پس به‌ طور کلی ووچر پرفکت مانی در دو عدد کد متفاوت خلاصه می‌شود. مادامی که شما این کدها را همراه خود داشته باشید و به اینترنت دسترسی داشته باشید، می‌توانید خریدهای خودتان را انجام دهید و از ووچر به ‌نحو احسن استفاده کنید.

 

چرا سرعت انتقال پول با ووچر پرفکت مانی بالاست؟

پیش‌تر بار ها برای شما گفتیم که یکی از مهم‌ترین مزایای و ووچر پرفکت مانی سرعت بالای انتقال پول می‌باشد. سرعت انتقال پول در دنیای امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا تنها در این شرایط است که افراد می‌توانند بدون اشتباه و دغدغه از محصولات مورد نیاز خودشان بهره ببرند. در هر ثانیه در سراسر جهان میلیاردها تراکنش مالی صورت می‌گیرد. به‌ همین دلیل پایین بودن سرعت خدماتی که شما از آن استفاده می‌کنید، ممکن است که مشکلات بی‌شماری را در ادامه به وجود بیاورد. همین موضوع باعث شده تا بسترهای تراکنش مالی که سرعت خوبی دارند، در مقایسه با سایر بسترها طرف‌داران بیشتری داشته باشند.

البته برای ما ایرانی‌ها حق انتخاب چندانی برای استفاده از خدمات انتقال پول به صورت بین‌المللی وجود ندارد و تنها گزینه مناسب و روی میز برای ما، پرفکت مانی است. اما خوشبختانه پرفکت مانی به عنوان یکی از سریع‌ترین روش‌های انتقال پول در سراسر جهان شناخته می‌شود که می‌تواند به شما کمک کند در بازه‌های زمانی کوتاه ‌مدت مبالغ گوناگونی را جا به‌ جا کنید و از محصولات مورد نظر خودتان بهره ببرید. به واسطه ایجاد زیرساخت‌های مناسب، سرعت ایجاد تراکنش‌ها در بستر پرفکت مانی نسبتاً بالاست. همین موضوع باعث شده تا این بستر مالی به یکی از پرطرف‌دارترین بستر‌ها در سراسر جهان تبدیل شود.

 

مراحل تهیه ووچر پرفکت مانی 

درست مانند سرعت بالای انتقال پول از طریق ووچر پرفکت مانی، روند تهیه ووچر‌ها نیز نسبتاً سریع و آسان است‌. برای این کار شما باید در یک صرافی حساب باز کنید و بعد از احراز هویت و شارژ حساب کاربری، ووچر‌های مورد نظر خودتان را تهیه نمایید. در این مرحله شاید تنها روند احراز هویت کمی زمان‌بر باشد. اما به واسطه وجود زیرساخت‌های گوناگون، برخی صرافی‌ها می‌توانند حتی در کم‌تر از یک دقیقه روند احراز هویت را نیز پیش ببرند و به شما کمک کنند در سریع‌ترین زمان ممکن ووچر پرفکت مانی خودتان را دریافت نمایید. پس اگر بخواهیم به‌ صورت خلاصه برای شما بگوییم، از نهایی کردن تصمیم برای تهیه ووچر تا خرج کردن آن، شما حداکثر به یک روز زمان نیاز دارید. همین نکته به شما کمک می‌کند تا بدون هیچ‌گونه نگرانی از بابت تحریم‌ها و عدم دسترسی به خارج از کشور، محصولات مورد نیاز خودتان را تهیه کنید.

 

در صورت پشیمانی آیا امکان تبدیل ووچر به ریال وجود دارد؟

بله، ووچر پرفکت مانی جزو آن دسته از خدمات مالی جهانی می‌باشد که مزایای زیادی دارد. دو مورد از مهم‌ترین مزایای این ووچر‌ها در کنار سرعت بالای انتقال پول، نداشتن تاریخ انقضا و امکان فروش آن‌ها میباشد. نداشتن تاریخ انقضا به این معنی است که از زمانی‌ که شما ووچر را تهیه می‌کنید، هیچ ‌گونه محدودیتی برای خرج کردن آن وجود ندارد و شما حتی می‌توانید سال‌های سال ووچر خود را نگه دارید. در کنار این موضوع هنگامی‌ که شما بخواهید ووچر را خرج کنید نیز هیچ‌گاه به تاریخ صدور آن توجه نمی‌شود.

علاوه‌ بر این موضوع، در صورتی ‌که شما به هر دلیلی قصد داشته باشید ووچر خود را بفروشید، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به صرافی‌ها و خدمات‌ دهندگان معتبر در این زمینه می‌باشد. در ادامه با ارائه کدها می‌توانید ووچر خود را بفروشید و پول آن را تحویل بگیرید. حتی امکان این وجود دارد که شما پول ووچر را به‌ صورت ارزهای رایج جهانی برای مثال دلار یورو و ... تحویل بگیرید یا ووچر را به ارز دیجیتال تبدیل کنید و روند سرمایه‌گذاری خودتان را تغییر دهید.

 

مراجعه به بهترین صرافی برای تهیه ووچر 

به‌ طور کلی شما برای تهیه ووچر پرفکت مانی می‌توانید از دو روش اقدام کنید. روش اول خرید ووچر پرفکت مانی به‌ صورت شخصی است. همان‌طور که پیش‌تر نیز برای شما مراحل اخذ ووچر را نام بردیم، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ووچر خودتان را دریافت کنید و از آن بهره ببرید. اما در کنار این روش ساده و آسان، روش مطمئن‌تر و ایمن‌تر دیگری نیز وجود دارد که شامل استفاده از خدمات صرافی‌ها میشود. با استفاده از خدمات صرافی، شما می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری به خرید ووچر پرفکت مانی بپردازید و شانس خطا و اشتباه را نیز تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

با توجه به پرطرف‌دار بودن روند خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در کشورمان ایران، صرافی‌های زیادی در سراسر کشور به فروش پرفکت مانی می‌پردازند و به شما کمک می‌کنند تا به هدف خود یعنی خرید ووچر برسید. تنها نکته‌ای که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید این است که حتماً قبل ‌از انتخاب صرافی خود در رابطه با خدمات آن صرافی تحقیق کنید. فرقی نمی‌کند که شما می‌خواهید چه مقدار ووچر بخرید، قاعدتاً مراجعه به یک خدمات دهنده تخصصی می‌تواند شانس خطا و اشتباه را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. به ‌همین دلیل سعی کنید از میان خدمات دهندگانی که در اطراف شما وجود دارند، بهترین و متخصص‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. پرفکت فا به ‌عنوان یکی از بهترین خدمات دهندگانی شناخته می‌شود که می‌تواند در زمینه خرید ووچر پرفکت مانی نیازهای شما را برطرف سازد. اگر به ‌دنبال خرید آسان و بدون دغدغه ووچر هستید می‌توانید با مراجعه به سایت پرفکت‌ فا، از خدمات موجود استفاده کنید.