همه شما می‌دانید که تحریم‌ها چگونه ما را از جامعه جهانی دور کرده‌اند. در حال‌ حاضر نه ‌تنها بانک‌های ایرانی، بلکه به‌ طور کلی فردی که تبعه کشور ایران است نیز به سیستم‌های پرداخت و معامله جهانی دسترسی ندارد. همین موضوع باعث شده تا روند معامله با خارج از کشور به یک چالش بزرگ تبدیل شود. به واسطه اهمیت ارتباط با جهانیان و خرید از سایت‌های خارجی، در این مقاله تصمیم گرفتیم برای شما در رابطه با خرید پرفکت مانی صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با خرید پرفکت مانی از این زیرساخت مطمئن و باکیفیت بهره ببرید تا بتوانید خودتان را به بازار جهانی وصل کنید.

بستر پرفکت مانی بستری است که ایرانیان را تحریم نکرده است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد برای پیش بردن معاملات خارج از کشور خود از این بستر بهره ببرد. اگر شما نیز به‌ دنبال یک راه‌حل ایمن و قانونی برای انتقال پول به خارج از کشور هستید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با ما تا انتهای محتوا همراه بمانید. ما در ادامه برای شما توضیح داده‌ایم که چگونه می‌توانید با پرفکت مانی مشکل خرید از سایت‌های خارجی را حل کنید.

 

معرفی بستر پرفکت مانی 

قبل ‌از این‌ که برای شما در رابطه با ضرورت خرید پرفکت مانی برای ارتباط با خارج از کشور صحبت کنیم، بهتر است برای شما بگویم که اصلاً این بستر چیست و چگونه پا به جهان گشوده است. پرفکت مانی به ‌عنوان یک بستر مالی الکترونیک در سراسر جهان شناخته می‌شود که به افراد اجازه می‌دهد تا به ‌راحتی برای خود حساب کاربری ایجاد کنند و با استفاده از ارزهای رایج کشورها یا حتی ارزهای دیجیتال برای خود ووچر پرفکت مانی بخرند. در ادامه می‌توان از این ووچر‌ها به ‌عنوان کارت ‌های اعتباری الکترونیکی بهره برد و با استفاده از آن‌ها، به خرید و فروش و معامله پرداخت. در کنار خرید ووچر پرفکت مانی امکان فروش نیز وجود دارد.

یعنی شما در صورت نیاز می‌توانید با فروش پرفکت مانی، سرمایه مورد نظر خودتان را به هر ارز رایج یا هر ارز دیجیتالی که می‌خواهید تبدیل کنید. در کنار تمامی این موارد، بستر پرفکت مانی به‌ عنوان یکی از ایمن‌ترین بسترهای الکترونیک در کل جهان شناخته می‌شود. صرف‌ نظر از تعداد تراکنش‌های صورت ‌گرفته در طول روز، شما می‌توانید با خیال راحت و بدون هیچ ‌گونه نگرانی به خرید ووچر پرفکت مانی بپردازید و با استفاده از ووچر‌ها از سایت‌های خارجی محصولات مورد نظر خودتان را تهیه نمایید.

 

چه محدودیت‌هایی برای خرید از سایت‌های خارجی برای ایرانیان وجود دارد؟

فرقی نمی‌کند که جایگاه اجتماعی شما چیست و شما چه شرایطی دارید، در صورتی‌ که تبعه کشور ایران باشید و در ایران زندگی کنید، نمی‌توانید به راحتی و درست مانند تبعه سایر کشورها به خرید از سایت‌های خارجی بپردازید. دقیقاً به ‌همین دلیل است که روش‌های جایگزین مانند خرید پرفکت مانی، به یکی از پرطرف‌دارترین روش‌ ها در حال‌ حاضر تبدیل شده‌اند. به‌ طور کلی محدودیت‌های خرید از سایت‌های خارجی برای ایران به دو دسته متفاوت تقسیم‌بندی می‌شود. دسته اول تحریم شدن توسط سایت‌های فروشنده بزرگ و معروف در سراسر جهان است. برای مثال سایت‌های خارجی مثل آمازون، ای‌بی و ... به واسطه دستور دولت‌ خودشان نام ایران را در لیست تحریم‌ها قرار داده‌اند و به‌ همین دلیل ایرانیان نمی‌تواند محصولاتی از این سایت‌ها تهیه کنند.

مشکل دومی که در این زمینه وجود دارد این است که بسیاری از سایت‌های خارجی برای نهایی کردن خرید، به مستر یا ویزا کارت مشتریان نیاز خواهند داشت. متأسفانه ایران به‌ عنوان یکی از 5 کشوری شناخته می‌شود که بانک‌های آن به شبکه بانکی جهانی متصل نیستند. پس حتی اگر شما مستر یا ویزا کارت را نیز داشته باشید باز هم امکان خرید از سایت‌های خارجی برای شما وجود ندارد.

 

حل مشکل خرید از سایت‌های خارجی با خرید پرفکت مانی 

درست است که برای ایرانیان خرید از سایت‌های خارجی به کاری تقریباً غیرممکن تبدیل شده، اما وجود راه‌حلی مانند خرید پرفکت مانی به شما کمک می‌کند تا این غیرممکن را ممکن کنید. بستر پرفکت مانی از معدود بسترهایی در سراسر جهان می‌باشد که کشور ایران و تبعه‌های ایرانی را تحریم نکرده است.

به‌ همین دلیل شما می‌توانید به ‌راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن با خرید پرفکت مانی به‌ راحتی به خرید از سایت‌های خارجی بپردازید و محصولات مورد نظر خودتان را تهیه نمایید. شما می‌توانید با مراجعه به صرافی‌ها، در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ‌ گونه مشکلی پرفکت مانی تهیه کنید و آن‌ها را در سایت‌های خارجی خرج کنید. علاوه‌ بر این موضوع حتی اگر شما پرفکت مانی را خرج نکنید، باز هم می‌توانید آن را در زمینه‌های دیگر مورد استفاده قرار دهید. زیرا ووچر‌های پرفکت مانی تاریخ انقضا ندارند و همچنین می‌توانند به هر ارزی که شما می‌خواهید چنج شوند. پس اگر به‌ دنبال یک راه‌حل سریع، آسان و قانونی برای حل مشکل خرید از سایت‌های خارجی هستید، کاری که باید انجام دهید مراجعه به صرافی‌های معتبر و خرید پرفکت مانی می‌باشد.

خرید پرفکت مانی چه مزایایی با خود به ‌همراه دارد؟

بزرگ‌ترین مزیت خرید پرفکت مانی امکان خرید از سایت‌های خارجی بدون محدودیت برای ایرانیان است. جدای از این ویژگی، پرفکت مانی مزایای بی‌شمار دیگری نیز برای شما به‌ عنوان مشتری به ‌همراه خواهد داشت. اجازه دهید در ادامه برخی از این مزایا را برای شما نام ببریم تا بیشتر شما را با ویژگی‌های این بستر شگفت‌انگیز آشنا سازیم. 

 

  • امکان انتقال ایمن و راحت پول 
  • امکان خرید با ارزهای رایج مملکتی و همچنین ارزهای دیجیتال 
  • امکان فروش پرفکت مانی خریداری شده و چنج آن به ارزهای رایج مملکتی و ارزهای دیجیتال 
  • امکان انجام بسیاری از تراکنش های مالی و پرداخت الکترونیکی بدون هیچ‌گونه محدودیت 
  • نبودن تاریخ انقضا برای استفاده از برفک مانی خریداری شده 
  • بستری بسیار ایمن برای ایجاد تراکنش 
  • و...

 

فروش و خرید پرفکت مانی  به چه صورت است؟

درست است که هدف اصلی که باعث می‌شود تا شما به خرید پرفکت مانی بپردازید معامله و خرید از سایت‌های خارجی است، اما شاید در برخی موارد نیاز داشته باشید تا به فروش پرفکت مانی نیز بپردازید. همین موضوع باعث شده تا در کنار صحبت در رابطه با پرفکت مانی و تأثیر آن در بهبود شرایط خرید از سایت‌های خارجی، در رابطه با نحوه خرید و فروش این ارز نیز صحبتی داشته باشیم. برای خرید پرفکت مانی شما راه‌حل‌های ساده‌ای دارید. در روش اول می‌توانید خودتان یک حساب و یک اکانت در پرفکت مانی افتتاح کنید و بعد به اندازه‌ای نیاز خود ووچر تهیه کنید و از ووچرهای تهیه شده نهایت استفاده را ببرید.

در روش دوم، شما می‌توانید بدون نیاز به افتتاح حساب به صرافی‌ها مراجعه کنید و از طریق صرافی های معتبر در سراسر کشور به خرید پرفکت مانی بپردازید. برای فروش پرفکت مانی نیز دوباره شما می‌توانید با مراجعه به صرافی‌ها معادل ریالی بگیرید و از آن بهره ببرید. علاوه‌ بر این موضوع، این امکان وجود دارد که پرفکت مانی را به سایر ارزهای رایج جهانی تبدیل کنید و از آن درست همان‌طور که می‌خواهید بهره ببرید.

 

به‌ عنوان یک تازه‌کار در زمینه خرید پرفکت مانی، به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟

اگر شما به ‌تازگی حس می‌کنید که به خرید از سایت‌های خارجی نیاز دارید و به ‌دنبال یک راه‌حل در این زمینه می‌گردید، باز هم خریده پرفکت مانی عاقلانه ترین انتخاب برای شما می‌باشد. اما به‌ عنوان یک فرد کم‌تجربه در این زمینه بهتر است که حتماً به نکات کاربردی توجه داشته باشید. برای مثال بهترین و عالی‌ترین کار برای خرید پرفکت مانی، مراجعه به صرافی هاست. پیشتر به این نکته اشاره کردیم که خود شما نیز می‌توانید یک حساب کاربری بسازید و از این طریق به خرید پرفکت مانی بپردازید. اما نکات و فاکتورهایی وجود دارند که بسیاری از تازه‌کارها از آن‌ها آگاه نیستند.

برای مثال اگر می‌خواهید کارمزد مورد نیاز برای خرید پرفکت مانی را به حداقل برسانید، باید حساب خودتان را وریفای کنید. فاکتورهایی از این دست باعث می‌شوند تا خرید پرفکت مانی کمی چالش ‌برانگیز باشد. دقیقاً به‌ همین دلیل است که بهتر است شما برای خرید به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید با استفاده از کمک افراد متخصصی که در این زمینه فعال هستند، با کمترین دغدغه و مشکل روند خرید را پیش ببرید. در این‌ صورت از هدر رفت هزینه جلوگیری می‌کنید و می‌توانید  نکاتی را درباره خرید پرفکت مانی یاد بگیرید و با استفاده از این نکات، معاملات را پیش ببرید.

 

جمع‌بندی 

در این مقاله متوجه شدید که چگونه می‌توانید با خرید پرفکت مانی به بازار جهانی راه پیدا کنید و از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود، استفاده کنید. راه‌حل‌ها و روش‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند به خرید پرفکت مانی بپردازید و از آن در زمینه‌ای که می‌خواهید، بهره ببرید. اگر می‌خواهید در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین دردسر به خرید پرفکت مانی بپردازید و نیاز خود را برطرف سازید، می‌توانید با مراجعه به سایت پرفکت فا از خدمات با کیفیتی که در این زمینه ارائه می‌شود نهایت استفاده را ببرید. پرفکت فا بستری کاملاً تخصصی و با تجربه در زمینه آن خرید و فروش ووچر پرفکت مانی است. همین موضوع می‌تواند به شما کمک کند با خیال راحت از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود نهایت استفاده را ببرید.