به واسطه وجود تحریم‌ های گوناگون در کشور ایران و نیاز مبرم برخی از افراد به ارتباط با خارج از کشور برای بهبود کسب ‌و کار و زندگی بهتر، استفاده از خدماتی مانند ووچر پرفکت مانی برای همه ما ضروری به ‌نظر می‌رسد. ووچر پرفکت مانی خدمتی است که می‌تواند به شما کمک کند تا بدون نیاز به داشتن حساب خارجی، کارت بانکی خارجی و هیچ ‌گونه ارز دیجیتالی، به ‌راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن با افراد و سازمان ها در سایر کشورها معامله کنید. به ‌طور کلی شما می‌توانید انواع متفاوت ووچرها را با قیمت‌های گوناگون از سایت‌های خارجی بخرید، به معاملات بین‌المللی بپردازید و اهداف خود را عملی کنید. ووچرهای پرفکت مانی مزایای گوناگون و بی‌شماری دارند اما یکی از مهم‌ترین این مزایا نداشتن تاریخ انقضا می‌باشد.

ما در ادامه به‌ طور کامل برای شما در رابطه با ویژگی‌های ووچر پرفکت مانی صحبت خواهیم کرد و برای شما خواهیم گفت که چرا نداشتن تاریخ انقضا باعث شده در حال‌ حاضر این خدمت به یکی از پرطرف‌دارترین خدمات مالی بین‌المللی تبدیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این ‌رابطه، با ما همراه بمانید.

 

ووچر پرفکت مانی چیست؟ 

قبل‌ از صحبت تخصصی در رابطه با مزیت نداشتن تاریخ انقضا ووچر پرفکت مانی، اجازه دهید برای شما بگویم که اصلاً ووچر چیست و چگونه می‌تواند به بهبود شرایط معاملات در سطح جهانی کمک کند. به عبارت ساده، ووچر پرفکت مانی در واقع یک نوع کارت شارژ یا کارت هدیه است. ووچر‌ها به ‌صورت فیزیکی ارائه نمی‌شوند بلکه کارت‌های مجازی می‌باشند که با کد فعال‌سازی 16 رقمی و شماره 10 رقمی به مشتریان ارائه می‌شوند. علاوه ‌بر دو مورد نام ‌برده شده، مقدار و تاریخ ایجاد ووچر نیز روی آن ثبت می‌شود.

مهم‌ترین مزیت ووچر پرفکت مانی این است که شما برای استفاده از آن، به حساب پرفکت مانی نیاز ندارید. همچنین طرف معامله‌ی شما نیز نیازی ندارد تا حساب پرفکت مانی داشته باشد. شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی با داشتن کد فعال‌سازی 16 رقمی و شماره 10 رقمی، هر مقدار که می‌خواهید از ووچر مدنظر خودتان بهره استفاده کنید. شما به‌ عنوان یک فرد حقیقی امکان تهیه ووچر ها را در هر مقداری که می‌خواهید را دارید. در کنار تمامی این موارد، با استفاده از ووچرها شما می‌توانید حساب پرفکت مانی خودتان را نیز شارژ کنید و از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود نهایت استفاده را ببرید.

 

نداشتن تاریخ انقضای ووچر پرفکت مانی چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

 پیشتر برای شما گفتیم که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای خرید ووچر پرفکت مانی این است که شما با تهیه این محصول می‌توانید به‌ صورت نامحدود و بدون هیچ ‌گونه نگرانی راجع ‌به تمام شدن تاریخ انقضا، از آن بهره ببرید. همین فاکتور باعث شده تا خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدون هیچ‌ گونه نگرانی پیش برود. اگر قصد خرید ووچر پرفکت مانی را دارید یا می‌خواهید به فروش پرفکت مانی بپردازید، نیازی نیست نگرانی بابت تاریخ انقضای آن داشته باشید. فرقی ندارد که شما چه مدت میخواهید ووچر‌های خودتان را نگه ‌دارید، همواره و در هر شرایطی این ووچر‌ها قابل استفاده می‌باشند.

 

 

بررسی ویژگی‌های ووچر پرفکت مانی 

در اوایل محتوا، برای شما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ووچر پرفکت مانی یعنی نداشتن تاریخ انقضا را بیان کردیم و در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه دادیم. حال بهتر است برای شما برخی دیگر از ویژگی‌های این محصول را به ‌طور کامل نام ببریم. شناخت ویژگی‌های مثبت و کار کارایی‌های ووچر پرفکت مانی به شما به‌ عنوان یک مصرف‌ کننده کمک می‌کند تا بتوانید از این محصول به‌ صورت کاملاً درست و اصولی استفاده کنید. 

 

قابل استفاده بودن بدون محدودیت برای ایرانی‌ها 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ووچر پرفکت مانی این است که ایرانی‌ها می‌توانند بدون هیچ ‌گونه مشکلی از آن بهره ببرند. درست است که سیستم‌های مالی بی‌شماری در سراسر جهان ایران را تحریم کرده‌اند، اما سیستم پرفکت مانی این ‌گونه نیست و همین موضوع می‌تواند به ایرانیان کمک کند تا به ‌راحتی معاملات خودشان را انجام دهند. 

 

پرداخت و خرید و فروش سریع 

از دیگر مزایای ووچر پرفکت مانی ما می‌توانیم به امکان پرداخت و خرید و فروش سریع اشاره کنیم. اگر شما به ‌درستی از کد و شماره ووچر استفاده کنید، در کمترین زمان ممکن پرداخت صورت خواهد گرفت و شما می‌توانید از محصولات و خدمات مورد نظر بهره ببرید. علاوه ‌بر این موضوع، این امکان برای شما وجود دارد که ووچر را به پول نقد تبدیل کنید و در هر نقطه‌ای از جهان از پول نقد بهره ببرید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از این خدمات بهره ببرید. 

 

کارمزد پایین 

شما می‌توانید از خدمات مالی بی‌شماری در سراسر جهان بهره ببرید، اما کم بودن کارمزد برای استفاده از این خدمات فاکتور مهمی است که باید به آن توجه شود. ووچر پرفکت مانی یکی از آن دسته از خدماتی است که با کمترین کارمزد، به شما کمک می‌کند تا به ‌صورت بین‌المللی فعالیت مالی داشته باشید. در واقع می‌توان گفت که دریافت ووچر پرفکت مانی تقریباً هیچ ‌گونه هزینه‌ای برای شما ندارد و شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به پرداخت کارمزدهای بالا از ووچرها بهره ببرید. 

 

نداشتن محدودیت و شرایط خاص 

هر فردی با هر جایگاه اجتماعی می‌تواند از ووچر پرفکت مانی بهره ببرد و نیاز خود را برطرف کند. در واقع می‌توان گفت برای تهیه‌ی ووچر‌ها هیچ‌ گونه قانون و محدودیتی برای سن، جنسیت، ملیت، تحصیلات کسب‌ و کار و ... وجود ندارد. هر فرد حقیقی می‌تواند با پرداخت مقدار مشخصی هزینه برای خود ووچر تهیه کند و از آن در هر زمینه‌ای که می‌خواهد بهره ببرد.

 

امنیت مناسب 

موضوع امنیت در پرداخت‌های اینترنتی و خرید پول‌های مجازی مانند ووچر‌ها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. خوشبختانه بستر خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بستری کاملاً ایمن است و شما می‌توانید با استفاده از این بستر بدون هیچ‌ گونه مشکلی معاملات خودتان را ثبت کنید و در صورت نیاز، ووچر خودتان را به پول نقد تبدیل کنید.

 

روش‌های اخذ ووچر پرفکت مانی 

به‌ طور کلی شما می‌توانید به دو صورت ووچر پرفکت مانی دریافت کنید. روش اول تهیه ووچر از طریق حساب پرفکت مانی و روش دوم تهیه ووچر از طریق صرافی های معتبر است. اجازه دهید در ادامه بیشتر در رابطه با هر کدام از این روش برای شما صحبت کنیم. 

 

تهیه ووچر از طریق حساب پرفکت مانی 

 با داشتن حساب در سایت پرفکت مانی شما می‌توانید ووچر دریافت کنید و در سایت‌های خارجی به خرید و فروش بپردازید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر خودتان بخواهید به خرید ووچر بپردازید حتماً باید حسابتان وریفای شده باشد. در غیر این صورت کارمزدهای زیادی روی خرید ووچر ثبت می‌شود. این کارمزدهای بالا می‌توانند در ادامه برای شما مشکل ‌ساز شوند. پس اگر در زمینه خرید ووچر‌ تازه ‌کار هستید، بهتر است که حتماً از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. 

 

تهیه ووچر از طریق صرافی

راه‌حل راحت‌تر و مطمئن‌تر دیگری که می‌تواند به شما در خرید کمک کند، مراجعه به صرافی‌های معتبر می‌باشد. در این شرایط شما می‌توانید با پرداخت پول، کد و شماره ووچر مورد نظر خودتان را دریافت کنید و از آن در هر زمینه‌ای که می‌خواهید بهره ببرید.جهت راهنمایی میتوانید از مشاورین صرافی پرفکت فا کمک بگیرید.

 

 

آیا امکان تبدیل ووچر پرفکت مانی به سایر ارزها وجود دارد؟

بله، به واسطه متنوع بودن انواع متفاوت ارزهای رایج و همچنین ارزهای دیجیتال، شما امکان این را دارید که ووچر پرفکت مانی خودتان را به انواع متفاوت ارزها تبدیل کنید. در حال ‌حاضر امکان تبدیل کردن ووچر به ارز‌هایی مثل یورو، دلار، روبل، پوند و... وجود دارد. علاوه ‌بر این موضوع، شما میتوانید ووچر‌های خودتان را به ارزهای دیجیتال نیز تبدیل کنید. پس به ‌طور کلی با خرید ووچر شما هیچ ‌چیزی از دست نمی‌دهید و می‌توانید در هر زمانی ‌که می‌خواهید و تحت هر شرایطی ووچر‌ها را به ارزهای رایج مورد نیاز یا ارزهای دیجیتال تبدیل کنید. حتی امکان این نیز برای شما وجود دارد که ووچر خود را به ریال تبدیل کنید و به‌ صورت پول نقد آن را تحویل بگیرید. انعطاف‌پذیری بالا و کاربردی بودن باعث شده تا استفاده از ووچر پرفکت مانی در حال حاضر به انتخابی بسیار عاقلانه تبدیل شود و به شما کمک کند تا به ‌طور کامل نیازهای خودتان را برطرف سازید.

 

جمع‌بندی

ما در این محتوا سعی کردیم به ‌طور کامل برای شما در رابطه با ووچر پرفکت مانی توضیحاتی را داشته باشیم و در رابطه با یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این خدمت یعنی نداشتن تاریخ انقضا، صحبت کنیم. شاید در دید اول نداشتن تاریخ انقضا زیاد به چشم نیاید. اما هنگامی ‌که نیاز به خرید و فروش دائمی در بازه‌های زمانی متفاوت به میان می‌آید، شما قاعدتاً از اهمیت این موضوع آگاه خواهید شد. پس اگر شما نیز می‌خواهید در بستر بین‌المللی خرید و فروش داشته باشید و به ‌دنبال راه ‌حل مالی هستید که محدودیت زمانی نداشته باشد، می‌توانید با استفاده از ووچر پرفکت مانی نیاز خود را برطرف سازید. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید حتماً با مراجعه به معتبرترین صرافی‌ها، برای خرید ووچر اقدامات لازم را انجام دهید. پرفکت فا یکی از خدمات دهندگان تخصصی است که می‌تواند در این زمینه نیاز شما را برطرف سازد.