شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید برای فردی در خارج از کشور مبلغی واریز کنید، یا با کشور های خارجی معاملات جهانی داشته باشید و خرید انجام دهید، در این صورت باید مراحل سخت سیستم های بانکی ایران را پشت سر بگذارید. در ادامه بیشتر متوجه اهمیت سیستم های مبادلاتی می شویم. سامانه مبادلاتی ایران به دلایلی از قبیل تحریم ها و زیر بنا های بانکی با مشکل مواجه شده، از طرفی هم با پیشرفت تکنولوژی انسان نیاز دارد با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کند. برای مثال، ممکن است در چند سال گذشته کسی از اطرافیانتان از خارج از کشور خرید نکرده و یا قصد مهاجرت به آن جا را نداشته باشد. اما امروزه میبینیم افراد زیادی در دوستان و آشنایان ما هستند که مهارجرت کرده یا قصد مهاجرت دارند و می خواهند با کشور های خارجی تبادلات مالی داشته باشند، از این رو مبادلات مالی امروزه موضوعی حیاتی و با اهمیت است.

به دلیل تحریم ها، تعداد زیادی از سامانه های مهم پرداخت آنلاین بین المللی به ایران خدمات نمی دهند، بنابر این تبادلات مالی را برای ما پیچیده کرده اند. پرفکت مانی به عنوان یک شرکت واسطه گر این مشکلات را برای کاربران ایرانی حل کرده است. چند راه برای استفاده از پرفکت مانی وجود دارد، خرید ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به داشتن حساب در پرفکت مانی و یا استفاده از حساب (رسمی) احراز هویت شده.

 بیشتر بخوانید: آنچه باید درباره خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدانید

خدمات ووچر پرفکت مانی

برای مثال یکی از دوستانتان که در خارج از کشور زندگی می کند از شما خواسته تا مقداری پول برای او واریز کنید. اگر از طریق سیستم های بانکی اقدام به این کار کنید هر دو با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. برای این که با این مسائل روبه رو نشوید بهتر است از سیستم های پرداخت مالی بین المللی مانند پرفکت مانی استفاده کنید. تنها لازم است دوست شما یک حساب احراز هویت شده در پرفکت مانی داشته باشد، که شما با استفاده از ووچر پرفکت مانی و در اختیار قراردادن کد های آن به دوستانتان به آسانی حساب او را شارژ کنید و او هم به سادگی می تواند تمام مبلغ را تبدیل به ارز یا واحد پولی مورد نظر خود در پنل کاربری خود بت ووچر پرفکت مانی انجام دهد.

در این میان سوالی مطرح می شود که با وجود تحریم ها، از کجا ووچر پرفکت مانی را تهیه کنیم؟ به دلیل وجود نمایندگی های پرفکت مانی در ایران و ارتباط مستقیم آن با سایت های فروش خود، باعث شده تا برای خرید ووچر پرفکت مانی با مشکلی مواجه نباشید.

برای خرید ووچر پرفکت مانی می توان از اپلیکیشنی به نام تلگرام استفاده کرد. در سال های اخیر، این برنامه ارتقا یافته اما برای کاربران ایرانی مسدود شده است. تلگرام امکانی به نام ربات دارد، که می توان در هر ساعت از شبانه روز و هر زمان که به آن احتیاج داشته باشید، از آن استفاده کنید. این امکان مانند یک انسان عمل می کند و می توان از آن و کانال های تلگرامی برای خرید ووچر پرفکت مانی بهره گرفت. ارائه خدمات در هر ساعت و هر روز و سرعت زیاد در انجام عملیات های پرداخت و واریز ووچر پرفکت مانی از مزیت های این برنامه محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردها و مزیت هایی دارد؟

برای خرید ووچر از طریق تلگرام، به این نکات توجه کنید.

همان طور که استفاده از فضای مجازی مزایایی دارد، معایبی هم خواهد داشت. ممکن است با مواردی مانند سرقت،کلاه برداری و ... مواجه شوید که از معایب فضای اینترنتی است. به همین دلیل قبل از خرید ووچر پرفکت مانی روش های مختلف را برسی کرده، حتما از اصل بودن کانال تلگرامی و یا رباتی که از آن استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید. همچنین ووچر های خود را به قسمت های کوچیک تقسیم کرده، و در خرید اول تمامی ووچر های پرفکت مانی خود را خرید نکنید. البته برای این کار باید در هر خرید کارمزد های جداگانه ای بپردازید، که این کار را برای اطمینان بیشتر انجام می دهید. بعد از این که از امنیت جایی که از آن خرید می کنید مطمئن شدید، می توانید بدون هیچ نگرانی خرید کنید.